Lolita Sağlık Gereçleri // Kurumsal

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ :
Şirketimiz 1972 yılında kurulmuş olup kauçuk ve plastik alanında üretici firma olarak hizmet vermektedir. Üretim hattına 100 metrekarelik mütevazi yerinde başlayan firmamız zaman içerisinde kazancını tesisleşmeye aktararak 1500 metrekarelik üretim alanına ulaşmıştır. İşinin kalitesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan firmamız 5 olan ürün çeşidini 80 'e çıkararak müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Geniş ve kaliteli ürün profili ile hizmet veren firmamız Gazi Osman Paşa'daki fabrikamızla çalışmalarına devam etmektedir.

ÜRETİM SAHAMIZ:
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şirketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane,hastane ve laboratuvar malzemeleri üretilmektedir. Ayrıca tecrübe ve bilgi birikimimizle diğer sanayi dallarına kauçuk ve plastik ürünlerin imalatında destek vermekteyiz.

VİZYONUMUZ :
1 - Kaliteden ödün vermeyen imalatçı ruhumuz ile,
2 - Ticarette doğruluk ve dürüstlük ilkesine dayanan iş anlayışımız ile,
3 - Kendi sahamızda satış sonrası hizmetlerdeki hassasiyetimiz ile,
4 - Ülke içinde faydalı telakki ettiğimiz her türlü ticari girişimi gerçekleştirmemiz ile,
5 - Yıllara dayanan ticari tecrübemiz ile,
6 - Köklü bir kuruluş olmanın haklı gururu ve bağlayıcılığıyla iş hayatını sürdürme kararlılığı ile
7 - Yaptığımız işe saygımız ile,
8 - Müşteri güven ve memnuniyeti bizim için herşeydir ilkesi ile,
9 - Ve bu işte kalıcı olma hedefi ile hareket etmemizdir.

Bütün bunları yaşam standartlarının sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlayacaktır.